Sobota, 5 grudnia 2020r. | Imieniny: Sabiny, Krystyny, Edyty

ZAJĘCIA ZDALNE- 18.11.2020 R.

18 listopada, 2020

Drodzy seniorzy witam Was serdecznie!!!

Dziś przesyłam Wam zestaw do zrobienia własnego origami wraz z instrukcją filmikową. Efektem pracy są piękne zakładki do książki  oraz biedroneczka. Origami to japońska sztuka składania papieru, która pobudza wyobraźnię.

Może służyć jako rozrywka oraz forma kreatywnej nauki.

INSTRUKCJA :

Gmina Wietrzychowice
Wietrzychowice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 3,43% powierzchni powiatu.