Sobota, 8 maja 2021r. | Imieniny: Stanislawa, Lizy, Wiktora

ZAJĘCIA ZDALNE- 16.04.2021 R.

16 kwietnia, 2021

Dzień dobry !

Witam Was kochani i zapraszam do zajęć zdalnych. Na dzisiejszy dzień proponuję różę wykonaną z gazety.

Potrzebne materiały:

• gazeta,
  • klej,
  • nożyczki,
  • nitka sznurek,
  • dwustronna taśma klejąca,
  • drucik

Wycinamy piętnaście płatków z gazety. Pięć 3 centymetrowych, pięć 5-centymetrowych i pięć 7-centymetrowych.  Dziesięć  płatków podkręć nożyczkami.

Zacznij zwijać różę od najmniejszego  płatka do największego.

Ściśnij mocno gazetę przy ‘łodyżce’ i ciasno owiń taśmą klejącą.

Gazetę potnij na cienkie paski i przyklej je do taśmy dwustronnie klejącej.

Miłej pracy

Zadania do wykonania:

Wymień 10 rzeczy, które można kupić w  warzywniaku. Kolejna nazwa produktu musi się rozpoczynać od litery, na którą zakończył się poprzedni produkt

Z podanych liter ułóż nazwy ryb.

ŃOKO ———

AŚKRA ————

MELRAKA ———–

PRAK ————–

BHLAITU ———–

GWĘORZ ————

SCZZUKMRO——–

IMJTNA ————

ĄLFRDA—————

RDOZS —————-

OSŁOŚ ————–

KZCSZPUA ASLO ———-

Dziękuję i życzę miłego dnia.

Agata D.

Gmina Wietrzychowice
Wietrzychowice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 3,43% powierzchni powiatu.