Sobota, 17 kwietnia 2021r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta

ZAJĘCIA ZDALNE- 07.04.2021 R.

07 kwietnia, 2021

Dzień dobry!

Witam Was wszystkich bardzo serdecznie po Świętach. Kochani przed nami kolejne zajęcia zdalne.

Dziś proponuję dla Was na początek:

Poranne ćwiczenia

Zrób te Ćwiczenia zanim Wstaniesz z Łóżka. Kręgosłup Ci Podziękuje.

Trochę informacji:

Cięcie róż pnących – triki na obfite kwitnienie!

Źródło: YouTube

Zadania na ćwiczenie umysłu.

• Policz wszystkie prostokąty:

• Napisz z pamięci:

• Rozwiąż krzyżówkę:

Krzyżówka przyrodnicza

Trochę na wesoło:

Jak poczuć rytm #1 Jak prawidłowo tańczyć do muzyki. Co to jest rytm, takt, metrum. Wahadłowiec 🙂

Polskie Piosenki  Hity Lat 80 i 90

Polskie stare piosenki

Dietmar & Nellia – Never Stop Jiving

Źródło: YouTube

Dziękuję bardzo i życzę miłego dnia.

Gmina Wietrzychowice
Wietrzychowice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 3,43% powierzchni powiatu.