Sobota, 17 kwietnia 2021r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta
Pokaż menu

ZAJĘCIA ZDALNE- 05.03.2021 R.

05 marca, 2021

Dzień dobry!

Witam Was wszystkich serdecznie i zapraszam na kolejne zajęcia zdalne.

Propozycja na dzisiejszy dzień to krokusy z krepiny. W naszych ogródkach pojawiają się już pierwsze wiosenne kwiatki, także czas  tworzyć wiosenną atmosferę w domu.

Potrzebne materiały :

  • krepina,
  • nożyczki,
  • drucik,

Wzdłuż całej krepiny wycinamy pasek o szerokości 3 cm Następnie przecinamy go na dwie równe części. Dalej wyznaczamy środek i przekręcamy o 180 stopni. Następnie zakładamy jedną część na drugą i formujemy i lekko rozciągamy tyko górną część. Na jednego kwiatka potrzebujemy trzy uformowane płatki.  Środeczek robimy ucinając kawałek krepiny o wymiarach 2cm*0,5cm nacinamy go u góry na jeszcze mniejsze paseczki.  Następnie okręcamy zieloną bibułę nasz drucik, można również dorobić listki. 

Różnokolorowe krokusy wykonane z krepiny

Marzec w ogrodzie.

Kalendarz ogrodnika na 01.03 – 07.03. Prace ogrodnicze w marcu

Źródło: YouTube.com

Dziękuję i życzę miłego dnia.
Gmina Wietrzychowice
Wietrzychowice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 3,43% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).