Czwartek, 30 czerwca 2022r. | Imieniny: Emilii, Lucyny

XL Sesja Rady Gminy Wietrzychowice

23 czerwca, 2022

Przewodniczący Rady Gminy Wietrzychowice zwołuje XL sesję Rady Gminy w Wietrzychowicach na dzień 29 czerwca 2022 r. (środa) o godz. 13:00 w sali Gminnego Centrum Kultury w Wietrzychowicach.

Sesja Rady Gminy

Porządek obrad dostępny na stronie BIP Urzędu Gminy Wietrzychowice

Transmisja sesji odbędzie się na kanale esesja.tv

Gmina Wietrzychowice
Wietrzychowice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 3,43% powierzchni powiatu.