Czwartek, 30 czerwca 2022r. | Imieniny: Emilii, Lucyny

Wójt Gminy Wietrzychowice gościem w audycji “Słowo za słowo”

23 maja, 2022

zdjęcie przedstawia Wójta Gminy Wietrzychowice Tomasza Banka w studiu nagraniowym radia RDN Małopolska.

W ubiegłym tygodniu Wójt Gminy Wietrzychowice miał przyjemność uczestniczyć w audycji radia RDN Małopolska "Słowo za słowo" . W rozmowie z redaktorem poruszono między innymi tematy związane z remontem budynku Urzędu Gminy oraz  kontrolą z Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska.

Zachęcamy  do wysłuchania

Wideo

Gmina Wietrzychowice
Wietrzychowice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 3,43% powierzchni powiatu.