Piątek, 5 marca 2021r. | Imieniny: Adriana, Fryderyka, Teofila

Webinarium dla organizacji pozarządowych: “Wsparcie organizacji pozarządowych – dotacje, współpraca z korporacjami”.

15 stycznia, 2021

Szanowni Państwo,

Realizując projekt Kierunek Kariera, Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie organizuje cykliczne zdalne spotkania i webinaria dla lokalnych liderów.

Serdecznie zapraszamy na pierwsze w tym roku webinarium pt.: „Wsparcie organizacji pozarządowych – dotacje, współpraca z korporacjami” – dedykowane lokalnym liderom i przedstawicielom organizacji pozarządowym, które odbędzie się już 28 stycznia 2021 r. o godzinie 10.00.

Program spotkania:

10.00     Kierunek Kariera dla NGO.

Michał Kądziołka – Wicedyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie

10.20     Jak skutecznie nawiązać współpracę z korporacjami?

Grzegorz Ludwin – Prezes Zarządu Fundacji PRO NGO

10.40     Granty na ekonomizację NGO – jak uzyskać 10 000 zł na rozwinięcie działalności swojej organizacji? – zasady i wymagania dla Wnioskodawców w programie granatowym Małopolskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej.

Michał Góra – Kierownik Działu Ekonomii Społecznej Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Krakowie

11.00     Otwarty  konkurs ofert „Mecenat Małopolski 2021” – jak przygotować ofertę i poprawnie wypełnić wniosek?

Jan Truś – Kierownik ds. aktywności kulturowej w Departamencie Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego

Udział w webinarium  jest nieodpłatny. Rejestracja uczestników w terminie do 26 stycznia 2021r. do godziny 12.00.

Link  do rejestracji: https://app.evenea.pl/event/webinar1-liderzy/

Ilość miejsc ograniczona! Link do wydarzenia otrzymają mailem tylko zarejestrowani uczestnicy na dzień przed webinarium.

Gmina Wietrzychowice
Wietrzychowice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 3,43% powierzchni powiatu.