Warsztaty z oszczędzania energii dla seniorów oraz Energetyczny Escape Room
W piątek, 22 maja 2026 roku, seniorzy wzięli udział w praktycznych warsztatach z oszczędzania energii, poznając proste sposoby na obniżenie rachunków i bardziej świadome korzystanie z energii. Z kolei uczniowie klas VI, VII, oraz VIII Szkoły Podstawowej w Wietrzychowicach uczestniczyli w warsztatach w ramach kampanii informacyjno-edukacyjnej „Energia się liczy”. Zajęcia były realizowane w formie Energetycznego Escape Roomu – interaktywnej gry z zagadkami związanymi z oszczędzaniem energii, OZE i ekologicznymi nawykami. Wydarzenie zostało zorganizowane we współpracy z gminnym Ekodoradcą oraz Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.
Zdjęcia (5)
Pokaż zdjęcie 1 z galerii.

Pokaż zdjęcie 2 z galerii.

Pokaż zdjęcie 3 z galerii.

Pokaż zdjęcie 4 z galerii.

Pokaż zdjęcie 5 z galerii.

Źródło: Urząd Gminy Wietrzychowice