Niedziela, 14 kwietnia 2024r. | Imieniny: Bereniki, Waleriana, Justyny

26 lutego, 2024

zdjęcie przedstawia logo Zielonego Pierścienia Tarnowa

Szanowni Państwo,

w dniu 19.02.2024 r. odbył się warsztat refleksyjny poprowadzony przez kierownika biura ZPT Joannę Dzieńską. W spotkaniu wzięli udział członkowie Rady, członkowie Zarządu,   pracownicy biura oraz członkowie LGD.

Warsztat miał na celu bieżącą analizę procesu wdrażania i jego efektów oraz zmian w otoczeniu LSR. Podczas warsztatów zaprezentowano zestawienia i materiały z realizacji LSR z okresu sierpień 2016 - grudzień 2023 r. Omówiono postęp finansowy i rzeczowy realizacji LSR, funkcjonowanie LGD i biura. Dyskutowano nad trafnością wskaźników, jakością składanych wniosków, adekwatnością stosowanych kryteriów wyboru.

Warsztat refleksyjny to element ewaluacji on-going, która ma być realizowana cyklicznie – raz do roku.

Gmina Wietrzychowice
Wietrzychowice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 3,43% powierzchni powiatu.