Czwartek, 18 lipca 2024r. | Imieniny: Erwina, Kamila, Szymona
Pokaż menu

Uwaga! Silne opady deszczu z burzami- zmiana!

04 czerwca, 2024

Informacja o niebezpiecznym zjawisku Nr 158 wydana przez Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie, dotyczące możliwości wystąpienia: silny deszcz z burzami/ 3 stopnia ZMIANA

zdjęcie przedstawia po lewej stronie niebo z burzowymi chmurami, po prawej na beżowym tle z zarysem grafiki termometru widoczny czarny napis Meteo

Zjawisko: Silny deszcz z burzami/ZMIANA
Stopień zagrożenia: 3

Ważność:
od 2024-06-04 godz. 00:00
do 2024-06-04 godz. 22:00

Obszar: powiat tarnowski

Przebieg: Prognozowanane są opady deszczu o nateżeniu umiarkowanym i silnym. Wysokosć opadu od 90 mm do 110 mm. Opadom towarzyszyć będą burze z porywami wiatru do 65 km/h,  możliwy grad.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%

Uwagi: Zmiana dotyczy przebiegu zjawiska: podniesienie stopnia ostrzeżenia.
Gmina Wietrzychowice
Wietrzychowice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 3,43% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).