Czwartek, 18 lipca 2024r. | Imieniny: Erwina, Kamila, Szymona
Pokaż menu

Uwaga burze z gradem!

21 czerwca, 2024

Informacja o niebezpiecznym zjawisku Nr 183 wydana przez Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie, dotyczące możliwości wystąpienia: burze/ 3 stopnia

zdjęcie przedstawia po lewej stronie niebo z burzowymi chmurami, po prawej na beżowym tle z zarysem grafiki termometru widoczny czarny napis Meteo

Zjawisko: burze
Stopień zagrożenia: 3

Ważność:
od 2024-06-21 godz. 19:00
do 2024-06-22 godz. 08:00

Obszar: powiat tarnowski

Przebieg: Prognozowanie są burze, którym miejscami będą towarzyszyć ulewne opady deszczu od 35 mm do 50 mm, oraz porywy wiatru do 120 km/h. Miejscami grad, lokalnie o średnicy do około 6 cm.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska:  80%

Uwagi: Ze względu na dynamiczną sytuację stopień ostrzeżenia może ulec zmianie.
Gmina Wietrzychowice
Wietrzychowice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 3,43% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).