Czwartek, 30 czerwca 2022r. | Imieniny: Emilii, Lucyny
Pokaż menu

Utrudnienia w przyjmowaniu petentów

18 maja, 2022

zdjęcie przedstawia po lewej stronie dłonie trzymające smartfon, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Komunikat

Uprzejmie informujemy, iż w związku z postępem prac budowlanych trwających zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynku wejście do urzędu od strony drogi głównej będzie zamknięte. Prosimy o wchodzenie do budynku od strony sklepu Centrum.

Nastąpią również utrudnienia w przyjmowaniu petentów. Z uwagi na wyłączenie piętra budynku z użyteczności pracownicy zostali przeniesieni na parter.

Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

Zdjęcia (1)
Gmina Wietrzychowice
Wietrzychowice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 3,43% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).