Wtorek, 7 grudnia 2021r. | Imieniny: Marcina, Ambrożego, Teodora

UTRUDNIENIA NA DROGACH POWIATOWYCH ZWIĄZANE Z REMONTAMI DRÓG

21 października, 2021

Informacja Powiatowego Zarządu Dróg w Tarnowie z siedzibą w Zgłobicach o utrudnieniach na drogach powiatowych związanych z remontem dróg w dniach:

• 18-21 października 2021 r. zamknięcie drogi powiatowej nr 1340K odcinek Brzeźnica- Radłów. Objazd drogą gminną Brzeźnica- Wola Radłowska.
  • 21-23 października 2021 r. zamknięcie drogi powiatowej nr 1419K odcinek od skrzyżowania z DP 1338K do Jadownik Mokrych. objazd drogą powiatową 1338K przez Pojawie i 1305K do Jadowniki Mokre.

Do pobrania:

Gmina Wietrzychowice
Wietrzychowice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 3,43% powierzchni powiatu.