Sobota, 31 października 2020r. | Imieniny: Urbana, Saturnina, Krzysztofa

Urząd Gminy zamknięty dla petentów

14 października, 2020

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiczną w kraju oraz odbywaniem kwarantanny przez jednego z pracowników, Urząd Gminy w Wietrzychowicach od 15 października 2020 r. (tj. czwartek), aż do odwołania zostaje zamknięty i przechodzi na pracę i obsługę petentów w trybie zdalnym.

Pracownicy Urzędu w dalszym ciągu pozostaną do Państwa dyspozycji, jednak kontakt zostanie ograniczony wyłącznie do formy elektronicznej (ePUAP, e-mail: gmina@wietrzychowice.pl), telefonicznej nr tel./fax: 14 641 80 45, 14 641 80 18, a także korespondencji tradycyjnej tj. za pośrednictwem skrzynki podawczej umieszczonej na budynku Urzędu lub Poczty. Oznacza to wprowadzenie całkowitego zakazu poruszania się klientów z zewnątrz po budynku Urzędu Gminy.

Urząd Stanu Cywilnego (parter) po uzgodnieniu telefonicznym pod nr 14 641 80 45 wew. 13 w sprawie rejestracji zgonów.

W związku z zamknięciem Urzędu, kasa również będzie nieczynna dlatego opłaty za podatek lub odpady komunalne proszę opłacać przelewem internetowym, w banku lub na poczcie.

Proszę o przyjęcie ze zrozumieniem wprowadzonych ograniczeń, które mają służyć zapewnieniu bezpieczeństwa Państwa i pracowników samorządowych. O wszelkich dalszych działaniach będziecie Państwo informowani za pośrednictwem strony internetowej www.wietrzychowice.pl

Dziękuję Państwu za zrozumienie powagi sytuacji, a za utrudnienia serdecznie przepraszam.

/ – / Tomasz Banek

Wójt Gminy Wietrzychowice

Gmina Wietrzychowice
Wietrzychowice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 3,43% powierzchni powiatu.