Piątek, 7 października 2022r. | Imieniny: Marii, Marka, Mirelli

Ucz się u mistrza! Testuj i korzystaj

05 sierpnia, 2022

LOGO z napisem Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie

Jesteś mikro, małym, średnim przedsiębiorcą lub prowadzisz działalność na własny rachunek w Małopolsce? Świadczysz usługi w branży kosmetycznej, fryzjerskiej, gastronomicznej lub hotelarskiej? Chcesz rozwijać pracowników? Weź udział w testowaniu nowej formy kształcenia osób dorosłych – uczenia w miejscu pracy i uzyskaj na nią dofinansowanie w projekcie „Ucz się u mistrza", realizowanym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie. Rekrutacja trwa.

Szczegóły na stronie: wupkrakow.praca.gov.pl

Wideo

Gmina Wietrzychowice
Wietrzychowice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 3,43% powierzchni powiatu.