Wtorek, 9 sierpnia 2022r. | Imieniny: Romana, Ryszarda, Edyty

SPOTKANIE Z KOŁAMI GOSPODYŃ WIEJSKICH

07 grudnia, 2021

6 grudnia 2021 roku w budynku Urzędu Gminy Wietrzychowice obyło się spotkanie z Kołami Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Wietrzychowice. W spotkaniu brali udział Wójt Gminy Wietrzychowice oraz przedstawiciele poszczególnych grup KGW z każdej miejscowości. Spotkanie miało na celu omówienie możliwości kierunków rozwoju kół. Było również okazją do zacieśnienia współpracy pomiędzy Urzędem Gminy a Kołami Gospodyń Wiejskich.

Gmina Wietrzychowice
Wietrzychowice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 3,43% powierzchni powiatu.