Wtorek, 28 marca 2023r. | Imieniny: Anieli, Sykstusa, Jana
Pokaż menu

Spotkanie robocze w sprawie zaprojektowania i budowy kanalizacji w miejscowości Jadowniki Mokre – etap III

05 grudnia, 2022

zdjęcie przedstawia przedstawicieli firmy wykonującej inwestycje, pracowników firmy projektowej, inspektorów nadzoru oraz przedstawicieli Gminy Wietrzychowice

W dniu 2 grudnia 2022 roku w Urzędzie Gminy Wietrzychowice odbyło się spotkanie robocze dotyczące zaprojektowana i wykonania kanalizacji w miejscowości Jadowniki Mokre- etap III. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele firmy wykonującej inwestycje, pracownicy firmy projektowej, inspektorzy nadzoru oraz przedstawiciele Gminy Wietrzychowice.

Rozmowy pozwoliły na ustalenie przebiegu kanalizacji sanitarnej, przewidywanego terminu rozpoczęcia prac, planowanego na jesień 2023 r. Ponad to omówiono szczegóły techniczne budowy kanalizacji oraz aspekty techniczne związane z zasilaniem elektrycznym przeponami.

Zadanie współfinansowane jest z programu Polski Ład.

Wartość inwestycji to prawie 5 500 00 zł z czego 91% dofinansowania pochodzi  z dotacji programu Polski Ład.

Zdjęcia (2)
Gmina Wietrzychowice
Wietrzychowice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 3,43% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).