Niedziela, 14 kwietnia 2024r. | Imieniny: Bereniki, Waleriana, Justyny

Spotkanie informacyjne dla mieszkańców dotyczące programu “Czyste Powietrze”

02 kwietnia, 2024

grafika przedstawia na jasnym tle tekst z informacjami dotyczącymi spotkania w ramach programu "Czyste Powietrze"

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na spotkanie w ramach zadania „Dzień Czystego Powietrza i Ekologii w Gminie Wietrzychowice", które odbędzie się w dniu 5 kwietnia 2024 r. o godz.11:00 w budynku byłego gimnazjum w Miechowicach Wielkich.

W ramach spotkania z mieszkańcami będzie możliwość zapoznania się z aktualnymi narzędziami, które pozwolą na wymianę kotłów, termomodernizację budynków oraz związane z tym oszczędności.

Zdjęcia (1)

Gmina Wietrzychowice
Wietrzychowice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 3,43% powierzchni powiatu.