Środa, 17 lipca 2024r. | Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi
Pokaż menu

RAPORT O STANIE GMINY

03 czerwca, 2020

Raport o stanie – to dokument, do którego gminy zostały zobowiązane, na mocy obowiązującego prawa. W jego treści znajdziemy informacje dotyczące działalności organów gminy, jednostek pomocniczych i organizacyjnych, budżetu samorządu, realizacji działań strategicznych dla gminy, czy współpracy z innymi społecznościami samorządowymi. W raporcie uwzględnione są również dane demograficzne, a całość dokumentu odnosi się do 2019 roku i stanowi kompendium wiedzy o gminie i jej funkcjonowaniu w tym okresie.

Z raportem można zapoznać się pobierając go z Biuletynu Informacji Publicznej:

https://bip.malopolska.pl/ugwietrzychowice,a,1772653,raport-o-stanie-gminy-wietrzychowice-za-rok-2019.html
Gmina Wietrzychowice
Wietrzychowice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 3,43% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).