Niedziela, 6 grudnia 2020r. | Imieniny: Mikołaja, Jaremy, Emiliana

POSTĘP PRAC W CENTRUM SIKORZYC

23 października, 2020

W miejscowości Sikorzyce obok budynku Domu Ludowego trwają prace inwestycyjne- powstaje dodatkowa infrastruktura sportowa wraz z parkingiem.

Inwestycja jest realizowana dzięki dotacji z Urzędu Marszałkowskiego w ramach programu Małopolskiej Infrastruktury Rekreacyjno-Sportowej.

Gmina Wietrzychowice
Wietrzychowice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 3,43% powierzchni powiatu.