Sobota, 30 września 2023r. | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima
Pokaż menu

PIESEK Z TERENU GMINY WIETRZYCHOWICE W AZYLU DO ADOPCJI !!!

19 maja, 2020

Piesek błąkał się po okolicy, albo był już komuś niepotrzebny, albo po prostu się oddalił i nie potrafił wrócić. Życzliwa osoba dała mu jeść i tak został, ale nie do końca miał dom, lecz tylko miskę i jeszcze nie mógł zostać na stałe. Dlatego w pewien listopadowy dzień ubiegłego roku trafił do azylu i przebywa tam do dnia dzisiejszego. Jednak pobyt tam to nie to co miał wcześniej. Został już zaszczepiony, odrobaczony i odpchlony, oraz zaczipowany. Pragnie kontaktu z człowiekiem, na co dzień jest radosny i spokojny, żywo reaguje na pojawienie się człowieka, pierwszy dobiega do siatki.  Piesek oczekuje na adopcję może ktoś z terenu naszej gminy zechce go adoptować.  Adoptowane psy potrafią być bardzo wdzięczne i okazują to na co dzień swojemu nowemu właścicielowi. Więcej informacji na temat adopcji można uzyskać pod numerem telefonu 14  625 82 34 bezpośrednio w Azylu dla psów i kotów przy ul. Komunalnej 31 w Tarnowie, lub w Urzędzie Gminy w Wietrzychowicach tel. 14 6418 045 w. 14 lub osobiście w Urzędzie Gminy w Wietrzychowicach.

Numer ewidencyjny psa w azylu347/2019
Gmina Wietrzychowice
Wietrzychowice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 3,43% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).