Czwartek, 30 czerwca 2022r. | Imieniny: Emilii, Lucyny

Piesek szuka właściciela lub nowego domu

19 maja, 2022

Zdjęcie przedstawia leżącego na trawie psa w kolorze czekoladowym rasy labrador.

Na terenie wsi Sikorzyce został znaleziony pies samiec labrador. Czeka na swojego właściciela. Psiak nie miał obroży ani chipa. Został zaopiekowany, ale tęskni za domem. Jeżeli ktoś go zna lub kojarzy czyj może to być pies proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 14 6418 045, lub bezpośrednio w Urzędzie Gminy.

Jeżeli ktoś chciałby go zabrać do siebie, na pewno szybko by się zaadoptował do nowego domu. A wdzięczność okazywałby każdego dnia. Szkoda byłoby, żeby trafił do azylu, bo widać, że uwielbia wolność, a nie zamkniętą klatkę. Na właściciela poczekamy do środy 25 maja br.

Zdjęcia (1)

Gmina Wietrzychowice
Wietrzychowice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 3,43% powierzchni powiatu.