Wtorek, 25 czerwca 2024r. | Imieniny: Lucji, Wilhelma, Doroty
Pokaż menu

Ostrzeżenie przed burzami z gradem!

10 czerwca, 2024

Informacja o niebezpiecznym zjawisku Nr 171 wydana przez Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie, dotyczące możliwości wystąpienia: burze/ 2 stopnia

zdjęcie przedstawia po lewej stronie niebo z burzowymi chmurami, po prawej na beżowym tle z zarysem grafiki termometru widoczny czarny napis Meteo

Zjawisko: burze
Stopień zagrożenia: 2

Ważność:
od 2024-06-10 godz. 10:00
do 2024-06-11 godz. 02:00

Obszar: powiat tarnowski

Przebieg: Prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć bardzo silne opady deszczu od 35 mm do 55 mm, oraz porywy wiatru do 90 km/h, lokalnie do 100 km/h. Lokalnie grad.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska:  80%

Uwagi: Ostrzeżenie może być kontynuowane z wyzszym stopniem.
Gmina Wietrzychowice
Wietrzychowice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 3,43% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).