Piątek, 6 sierpnia 2021r. | Imieniny: Slawy, Jakuba, Oktawiana

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 118- Burze z gradem/1

23 czerwca, 2021

Ostrzeżenie meteorologiczne Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Tarnowie dotyczące wystąpienia na terenie powiatu tarnowskiego upału: burze z gradem/1.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%

Prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć ulewne opady deszczu od 30 mm, lokalnie do 40 mm oraz porywy wiatru do 80 km/h. Miejscami grad.

Data wystąpienia: od godz. 11.00 dnia 23.06.2021 do godz. 23:00 dnia 23.06.2021

Do pobrania:

Gmina Wietrzychowice
Wietrzychowice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 3,43% powierzchni powiatu.