Sobota, 2 marca 2024r. | Imieniny: Heleny, Halszki, Pawla

Ogłoszono przetarg na obsługę bankową budżetu Gminy Wietrzychowice i jednostek organizacyjnych Gminy Wietrzychowice w 2024 r.

06 grudnia, 2023

„Obsługa bankowa budżetu Gminy Wietrzychowice i jednostek organizacyjnych Gminy Wietrzychowice w 2024 r.”

zdjęcie przedstawia po lewej stronie fragment laptopa z dłońmi ułożonymi na klawiaturze, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Ogłoszenie

Gmina Wietrzychowice
Wietrzychowice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 3,43% powierzchni powiatu.