Czwartek, 28 stycznia 2021r. | Imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza
Pokaż menu

OGŁOSZENIE Wójta Gminy Wietrzychowice o otwartym konkursie ofert na realizację zadania publicznego pn. „Prowadzenie Klubu „Senior+” w formie ośrodka wsparcia/klubu samopomocy dla osób powyżej 60 roku życia w Gminie Wietrzychowicach w 2021 r.”.

04 grudnia, 2020

Działając na podstawie art.13 ust 1 ustawy z dnia 24 kwietnia2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz.U. z 2020 r. poz.1057) Wójt Gminy Wietrzychowice ogłasza konkurs ofert na realizację zadania pn. „Prowadzenie Klubu „Senior+” w formie ośrodka wsparcia/klubu samopomocy dla osób powyżej 60 roku życia w Gminie Wietrzychowicach w 2021 r.”.


Do pobrania pełna treść ogłoszenia:
Gmina Wietrzychowice
Wietrzychowice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 3,43% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).