Wtorek, 25 czerwca 2024r. | Imieniny: Lucji, Wilhelma, Doroty
Pokaż menu

Ogłoszenie dotyczące kontroli zbiorników bezodpływowych (szamb) oraz przydomowych oczyszczalni ścieków

20 maja, 2024

zdjęcie przedstawia po lewej stronie fragment laptopa z dłońmi ułożonymi na klawiaturze, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Ogłoszenie

Wójt Gminy Wietrzychowice informuje, że zmianie ulega plan kontroli zbiorników bezodpływowych (szamb) oraz przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Wietrzychowice na lata 2023-2024 zamieszczony w Ogłoszeniu Wójta Gminy Wietrzychowice z dnia 9 czerwca 2023 r., zmienionego Ogłoszeniem Wójta Gminy Wietrzychowice z dnia 11 października 2023 r.

Cała treść ogłoszenia wraz ze zmianami dostępna jest w materiałach do pobrania.

Materiały


Treść ogłoszenia
OGŁOSZENIE​_kontrola​_zbiorniki​_bezodpływowe​_2​_zmiana​_planu​_kontroli.pdf
0.10MB


Treść ogłoszenia
OGŁOSZENIE​_kontrola​_zbiorniki​_bezodpływowe​_2​_zmiana​_planu​_kontroli.docx
0.03MB
Gmina Wietrzychowice
Wietrzychowice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 3,43% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).