Piątek, 6 sierpnia 2021r. | Imieniny: Slawy, Jakuba, Oktawiana
Pokaż menu

OFICJALNE OTWARCIE KLUBU SENIORA W JADOWNIKACH MOKRYCH

23 czerwca, 2021

W dniu 21.06.2021 r. odbyło się uroczyste otwarcie Klubu Seniora w Jadownikach Mokrych.
Seniorzy z Jadownik Mokrych nadali swojemu Klubowi nazwę “Wesoła Ferajna”
Gospodarzami spotkania byli: Wójt Gminy Wietrzychowice – Pan Tomasz Banek oraz Fundacja ABP Józefa Kowalczyka Prymasa Polski, reprezentowana przez ks. Marka Koguta oraz Panią Adrianę Błaszczyk.
W uroczystości wzięli udział Uczestnicy Klubu Seniora z Jadownik Mokrych i Klubu Seniora w Miechowicach Wielkich, zaproszeni goście z terenu Gminy Wietrzychowice, ponadto Starosta Tarnowski – Pan Roman Łucarz oraz posłowie RP: Pani Urszula Augustyn, Pan Stanisław Bukowiec, Pan Piotr Sak.

Wójt Gminy Wietrzychowice – Pan Tomasz Banek, powitał Seniorów oraz zaproszonych gości, po czym goście zabierali głos wyrażając uznanie dla władz gminy za utworzenie kolejnego Klubu Seniora. Do Seniorów kierowano życzenia i gratulacje, nie obyło się także bez prezentów.
Następnie Seniorzy z Jadownik Mokrych i z Miechowic Wielkich przedstawili bogatą część artystyczną, prezentując wysoki poziom swoich talentów: muzycznych, recytatorskich i aktorskich, za co otrzymali gromkie brawa.
Spotkanie zakończono wspólnymi rozmowami przy smacznym poczęstunku.

 
Gmina Wietrzychowice
Wietrzychowice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 3,43% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).