Piątek, 7 października 2022r. | Imieniny: Marii, Marka, Mirelli

22 września, 2022

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja

Obwieszczenie Gminnej Komisji Wyborczej w Wietrzychowicach z dnia 21 września 2022 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach uzupełniających do Rady Gminy Wietrzychowice zarządzonych na dzień 23 października 2022 r.

Treś obwieszczenia do pobrania w sekcji załaczniki.

Materiały

Treść obwieszczenia Gminnej Komisji Wyborczej
0.10MB

Gmina Wietrzychowice
Wietrzychowice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 3,43% powierzchni powiatu.