Piątek, 7 października 2022r. | Imieniny: Marii, Marka, Mirelli
Pokaż menu

Obwieszczenie Gminnej Komisji Wyborczej w Wietrzychowicach z dnia 21 września 2022 r.

22 września, 2022

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja

Obwieszczenie Gminnej Komisji Wyborczej w Wietrzychowicach z dnia 21 września 2022 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach uzupełniających do Rady Gminy Wietrzychowice zarządzonych na dzień 23 października 2022 r.

Treś obwieszczenia do pobrania w sekcji załaczniki.

Materiały


Treść obwieszczenia Gminnej Komisji Wyborczej
Obwieszczenie​_Gminnej​_Komisji​_Wyborczej​_w​_Wietrzychowicach​_z​_dnia​_21​_wrzesnia​_2022​_r​_o​_zarejestrowanych​_listach​_kandydatow​_na​_radnych​_w​_wyborach​_uzupelniajacych​_do​_Rady​_Gminy​_Wietrzychowice​_zarzadzonych​_​_(1).pdf
0.10MB
Gmina Wietrzychowice
Wietrzychowice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 3,43% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).