Wtorek, 24 maja 2022r. | Imieniny: Joanny, Zuzanny

NOWA STRONA INTERNETOWA URZĘDU GMINY WIETRZYCHOWICE

05 stycznia, 2022

Szanowni Mieszkańcy,

pragniemy poinformować, iż w związku ze zmianą strony internetowej od dzisiaj wszystkie  informacje dostępne będą tylko na nowej stronie internetowej pod adresem: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-wietrzychowice/

Informacje starsze publikowane do dnia dzisiejszego nadal będą dostępne pod starym adresem.

Gmina Wietrzychowice
Wietrzychowice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 3,43% powierzchni powiatu.