Niedziela, 6 grudnia 2020r. | Imieniny: Mikołaja, Jaremy, Emiliana

NOWA ELEWACJA NA BUDYNKU PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA W WIETRZYCHOWICACH-JUŻ GOTOWA!

23 października, 2020

Zakończono prace polegające na odnowieniu elewacji na budynku Publicznego Przedszkola w Wietrzychowicach.

Budynek przeszedł gruntowną metamorfozę zyskując nowy kolor elewacji, nowe elementy orynnowania a także rysunki.

Postacie, które zdobią ściany z pewnością spodobają się najmniejszym mieszkańcom naszej gminy.

Gmina Wietrzychowice
Wietrzychowice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 3,43% powierzchni powiatu.