Czwartek, 30 czerwca 2022r. | Imieniny: Emilii, Lucyny

Memoriał Płk. Władysława Kabata 2022

18 czerwca, 2022

Plakat informacyjny dotyczący wydarzenia z okazji VIII Memoriału Władysława Kabata

Wójt Gminy Wietrzychowice, Gminne Centrum Kultury w Wietrzychowicach oraz Stowarzyszenie Miechowice Małe serdecznie zapraszają na Memoriał Płk. Władysława Kabata, który odbedzie się 18 czerwca 2022 roku o godz. 15:00

Wydarzenie rozpocznie coroczny tradycyjny bieg! Zachęcamy wszystkich miłośników zdrowego stylu życia na wzięcie udziału w tej niezwykłej imprezie uczczenia pamięci naszego bohatera.

Zachęcamy młodzież szkolną do lat 15 do biegu na dystans 2000 m oraz w kategorii OPEN na dystans 4000 m. Dla wszystkich uczestników przewidziane są medale, koszulki oraz posiłek.

Zgłoszenia należy dokonywać telefonicznie : kom.661931183, kom.517639372

Program:

15:00- Wydawanie  numerów startowych biegaczom, zapisy w biurze zawodów przy Domu Ludowym Miechowice Małe

16:00- Zawody biegowe, start przy Domu Ludowym

17:30- Złozenie kwiatów przy tablicy i popiersiu Władysława Kabata,

• pokazy strzeleckie
  • wspomnienia o II wojnie światowej
  • strzelectwo z urządzenia pneumatycznego do tarczy- replika thompson

Stoiska: z replikami zbrojnymi żołnierzy, dla dzieci z zabawkami, z posilkami, dla biegaczy, Stowarzyszenia Miechowice Male

• musztra z replikami karabinów
  • karuzele dla dzieci
  • wystawa motorów

19:00- zabawa taneczna

Serdecznie zapraszamy!

Zdjęcia (1)

Gmina Wietrzychowice
Wietrzychowice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 3,43% powierzchni powiatu.