Czwartek, 23 maja 2024r. | Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina
Pokaż menu

MASECZKI Z ZAKŁADU KARNEGO W TARNOWIE

29 maja, 2020

 

W dniu dzisiejszym mieliśmy przyjemność odebrać 1300 sztuk maseczek uszytych przez więźniów  z Zakładu  Karnego w Tarnowie w ramach programu resocjalizacji społecznej „Szyj z nami za kratami”, którego celem jest prowadzenie działań resocjalizacyjnych poprzez pracę.  Maseczki w najbliższym czasie zostaną przekazane do szkół ,  jednostek budżetowych gminy Wietrzychowice oraz do Domu Pomocy Społecznej w Wietrzychowicach.

 
Gmina Wietrzychowice
Wietrzychowice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 3,43% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).