Środa, 17 lipca 2024r. | Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi
Pokaż menu

Małopolskie Świetlice Wiejskie 2024

01 lipca, 2024

zdjęcie przedstawia logo wraz z napisem MAŁOPOLSKA

W ramach zadania „Małopolskie świetlice wiejskie 2024” Gmina Wietrzychowice pozyskała dofinansowanie w wysokości 30 000,00 zł z budżetu Województwa Małopolskiego na doposażenie świetlicy wiejskiej w sołectwie Sikorzyce.

Zadanie zostało zrealizowane pod nazwą: „Wyposażenie świetlicy w Sikorzycach”, do której zakupiono: stoły konferencyjne, krzesła, telewizory, stół do tenisa stołowego, pralkę, lodówkę, okap, płytę indukcyjną, piekarnik, mikrofalówkę, meble kuchenne, szafy, zlewozmywak, wieszaki, oraz stół do gry w piłkarzyki.

Zakup powyższego zakresu rzeczowego ma na celu zwiększenie użyteczności obiektu, podniesienie jakości organizowanych zebrań, spotkań oraz wydarzeń kulturalnych.

Zadanie współfinansowane ze środków finansowych Województwa Małopolskiego w ramach zadania pn. „Małopolskie świetlice wiejskie 2024”

Zdjęcia (2)
Gmina Wietrzychowice
Wietrzychowice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 3,43% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).