Niedziela, 14 kwietnia 2024r. | Imieniny: Bereniki, Waleriana, Justyny
Pokaż menu

List Polskiej Izby Gospodarczej Przemysłu Drzewnego

28 marca, 2024

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja

Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego wystosowała list do samorządowców w całej Polsce. Informuje w nim o sytuacji branży drzewnej i skutkach ograniczeń w pozyskaniu drewna jakie zostały wdrożone, lub są planowane w całej Polsce. 

Treść listu do pobrania w sekcji materiały.

Materiały


Treść listu
List​_PIGPD​_do​_samorządowców.pdf
0.28MB


Ekspertyza dotycząca ograniczenia pozyskania drewna
ekspertyza​_LP​_dot​_organicenia​_pozyskania​_drewna.pdf
1.18MB
Gmina Wietrzychowice
Wietrzychowice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 3,43% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).