Czwartek, 18 lipca 2024r. | Imieniny: Erwina, Kamila, Szymona
Pokaż menu

KOLEJNA PARTIA LAPTOPÓW DLA SZKÓŁ I UCZNIÓW

04 czerwca, 2020

Dzięki  II edycji programu  „Zdalna Szkoła+” przy wsparciu finansowym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 nabyto sprzęt komputerowy za kwotę 45 tysięcy złotych. Zakupione laptopy oraz tablety trafią do szkół, a następnie do uczniów realizujących naukę zdalną.

W zakresie dofinansowania zakupiono:

– tablety 21 sztuk

– laptopy 10 sztuk

– etui 21 sztuk

– torby do laptopa 10 sztuk

– mysz optyczna bezprzewodowa 10 sztuk

W ramach dwóch edycji programu „Zdalna szkoła ” oraz „Zdalna szkoła+” udało się pozyskać środki finansowe w wysokości 90 tysięcy złotych.

 
Gmina Wietrzychowice
Wietrzychowice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 3,43% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).