Sobota, 2 marca 2024r. | Imieniny: Heleny, Halszki, Pawla
Pokaż menu

Inwestujemy w rozwiązania ekologiczne!

02 stycznia, 2024

zdjęcie przedstawia po lewej widok na stary budynek od strony wejścia do OSP,, z prawej strony widnieje podobne ujęcie już po termomodernizacji budynku.

Dzięki pozyskanym środkom z Unii Europejskiej realizujemy inwestycje, które nie tylko poprawiają wygląd budynków użyteczności publicznej ale również pozwalają na oszczędności, dzięki zastosowanym rozwiązaniom.

W ramach umowy z Urzędem Marszałkowskim gruntownej moderminazji został poddany budynek Wielofunkcyjny w miejscowości Miechowice Małe.

Obiekt zyskał nie tylko nową elewację ale został także docieplony. W budynku wymieniono stare drewniane okna i drzwi na nowe. Zainstalowano również nową instalację gazową oraz instalację fotowoltaiczną.

Serdecznie dziękujemy za pomoc i okazane wsparcie Zarządowi Małopolskiemu w składzie:

  • Witold Kozłowski Marszałek Województwa Małopolskiego,

  • Łukasz Smółka Wicemarszałek Województwa Małopolskiego,

  • Józef Gawron Wicemarszałek Województwa Małopolskiego,

  • Marta Malec-Lech Członek Zarządu Województwa Małopolskiego

  • Iwona Gibas Członek Zarządu Województwa Małopolskiego,

Serdecznie dziękujemy Wojciechowi Skruchowi Wiceprzewodniczącemu Sejmiku Województwa Małopolskiego za pomoc, pozytywną opinię oraz nieustanne wspieranie Gminy Wietrzychowice.

Materiały

Dom Ludowy w Miechowicach Małych zyskał nowy blask
Gmina Wietrzychowice
Wietrzychowice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 3,43% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).