Wtorek, 28 września 2021r. | Imieniny: Waclawa, Tymona, Marka

Informacja z otwarcia ofert w dniu 30.07.2021 r.

30 lipca, 2021

Dotyczy postępowania o nazwie: “Usługi transportowe w zakresie dowozu dzieci i młodzieży do zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Wietrzychowicach w roku szkolnym 2021-2022.”

Gmina Wietrzychowice
Wietrzychowice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 3,43% powierzchni powiatu.