Piątek, 6 sierpnia 2021r. | Imieniny: Slawy, Jakuba, Oktawiana

Informacja z otwarcia ofert w dniu 23.06.2021 r.

23 czerwca, 2021

Dotyczy postępowania prowadzonego w trybie zapytania ofertowego na zadanie pn.: „Prowadzenie punktu konsultacyjno- informacyjnego Programu Czyste Powietrze w Gminie Wietrzychowice”

Gmina Wietrzychowice
Wietrzychowice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 3,43% powierzchni powiatu.