Sobota, 5 grudnia 2020r. | Imieniny: Sabiny, Krystyny, Edyty

Informacja z otwarcia ofert w dniu 20.11.2020 r.

20 listopada, 2020

Dotyczy postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na zadanie pn.: Pełnienie funkcji inspektora nadzoru nad zadaniem: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przykanalikami dla miejscowości Jadowniki Mokre.

Gmina Wietrzychowice
Wietrzychowice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 3,43% powierzchni powiatu.