Środa, 23 czerwca 2021r. | Imieniny: Wandy, Zenona

Informacja z otwarcia ofert w dniu 07.05.2021 r.

07 maja, 2021

Dotyczy postępowania prowadzonego w trybie zapytania ofertowego na zadanie pn.: Prace pielęgnacyjne w koronach drzew rosnących na terenie cmentarza wojennego  nr 255 w miejscowości Wietrzychowice

Gmina Wietrzychowice
Wietrzychowice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 3,43% powierzchni powiatu.