Czwartek, 30 czerwca 2022r. | Imieniny: Emilii, Lucyny

Informacja Gminnego Ośrodka Pomocy w Wietrzychowicach

23 maja, 2022

GOPS Wietrzychowice

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wietrzychowicach informuje, że w dniu 23.05.2022r w Klubie Seniora w Miechowicach Wielkich odbyły się Działania Towarzyszące realizowane w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 Podprogram 2021. Działania prowadzone były przez pracownika Banku Żywności z Krakowa. Uczestnikami działań były osoby korzystające z pomocy żywnościowej w ramach programu POPŻ.

W załączeniu przepisy kulinarne.

Materiały

Przepisy kulinarne
SCAN0078.PDF
1.23MB

Gmina Wietrzychowice
Wietrzychowice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 3,43% powierzchni powiatu.