Piątek, 22 września 2023r. | Imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima
Pokaż menu

INFORMACJA DOTYCZĄCA WYPEŁNIANIA WNIOSKÓW OBSZAROWYCH

06 maja, 2020


Zarząd Małopolskiej Izby Rolniczej w dniu 29 kwietnia podjął decyzję o otwarciu z dniem 05 maja  biur dla rolników oczekujących pomocy przy wypełnianiu wniosków obszarowych, z koniecznością zachowania zasad ochrony zdrowia i życia rolników oraz pracowników.
Rolników, którzy zechcą skorzystać z tej formy pomocy prosimy o pozostawienie w wyznaczonych miejscach w biurach izby dokumentów źródłowych w kopercie podpisanej imieniem i nazwiskiem. Wewnątrz koperty należy zamieścić adres, telefon i e-mail.
Pracownicy izby skontaktują się z rolnikiem telefonicznie lub mailowo w celu wyjaśnienia dalszej procedury wypełniania wniosków.

Usługę wypełniania wniosków dla rolników z Gminy Wietrzychowice pełni:

Biuro MIR w Tarnowie

ul.. Giełdowa 9

33-100 Tarnów
Gmina Wietrzychowice
Wietrzychowice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 3,43% powierzchni powiatu.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).