Niedziela, 14 kwietnia 2024r. | Imieniny: Bereniki, Waleriana, Justyny
Pokaż menu

Informacja dotycząca wynajmowania lokali budynków użyteczności publicznej

01 marca, 2024

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja

Gmina Wietrzychowice udostępnia i wynajmuje posiadane lokale w budynkach użyteczności publicznej dla osób fizycznych oraz firm w poszczególnych miejscowościach gminy po uprzednim zawarciu umowy najmu, zgodnie z Uchwałą Rady Gminy Nr XXI/161/2005 z dnia 26.04.2025 oraz Zarządzeniem Wójta Gminy Wietrzychowice Nr 13.2017 z dnia 28.02.2017.

UWAGA!!!

Gmina Wietrzychowice nie ponosi odpowiedzialności za treści przekazywane przez wynajmujących na spotkania jeśli nie jest ich organizatorem.
Gmina Wietrzychowice
Wietrzychowice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 3,43% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).