Czwartek, 21 października 2021r. | Imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba

EKO-HERO MAŁOPOLSKI 2021- PLEBISCYT NA LOKALNEGO LIDERA EKOLOGII

12 października, 2021

Dbasz o środowisko? Zależy Ci na najbliższym otoczeniu? Jeżeli tak – szukamy właśnie Ciebie! Gazeta Krakowska wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego chce docenić gminy, firmy i proekologiczne inicjatywy, którym leży na sercu ochrona środowiska. A wiemy, że takich w Małopolsce nie brakuje!

Zgłoszenia w kategorii gmina i ekoinicjatywa może dokonać każdy, wystarczy wpisać nazwę gminy/inicjatywy oraz napisać krótkie uzasadnienie. W przypadku Firmy Eko-Hero zgłoszenie mogą dokoać przedstawiciele firmy. Na zgłoszenia czekamy do 25 października!

Szczegóły na stronie internetowej: Plebiscyt EKO-HERO

Zachęcamy do udziału w plebiscycie! Wspólnie skierujmy uwagę mieszkańców Małopolski na inicjatywy, które nie tylko wpływają na poprawę stanu środowiska, ale również podnoszą świadomość ekologiczną otoczenia.

Gmina Wietrzychowice
Wietrzychowice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 3,43% powierzchni powiatu.