Sobota, 2 marca 2024r. | Imieniny: Heleny, Halszki, Pawla
Pokaż menu

Będzie remont drogi z Nowopola do Demblina

13 grudnia, 2023

zdjęcie przedstawia dwóch mężczyzn w średnim wieku siedzących przy stole i podpisujących dokumenty. Od lewej przedstawiciel firmy wykonawcy, następnie wójt gminy Wietrzychowice.

W dniu 11 grudnia 2023 roku w Urzędzie Gminy w Wietrzychowicach została podpisana umowa na realizację zadania pn. „ Remont drogi gminnej 202591K w km 00 + 270 do km 1 + 011 w miejscowości Demblin Powiat Tarnowski Gmina Wietrzychowice”.

W ramach tego remontu wykonane zostaną następujące prace; na długości 741 m odtworzenie istniejącej konstrukcji jezdni i nawierzchni jezdni tj. wykonanie pakietu dwu warstw bitumicznych, wykonanie warstwy wzmacniającej z geosiatki, odtworzenie poboczy poprzez uzupełnienie kruszywem łamanym lub destruktem, remont przepustu.

Wykonawcą robót będzie konsorcjum w składzie: Lider Konsorcjum LARGO FREZBUD Sp. z o.o. Partner Konsorcjum ENIGMA GROUP Sp z o.o. z Bochni.

Przewidywany  termin zakończenia prac to czerwiec 2024 roku.

Wartość zadania 440 167,19 zł w tym dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg 168 298,00 zł.

Zdjęcia (1)
Gmina Wietrzychowice
Wietrzychowice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 3,43% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).