Czwartek, 21 października 2021r. | Imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba

BĄDŹ WIDOCZNY NA RYNKU PRACY- STWÓRZ WŁASNE PORTFOLIO ZAWODOWE!

11 października, 2021

W ramach konkursu Edukacyjna Gmina Małopolski publikujemy kolejne informacje dotyczące Bilansu Kariery.

Jakie znaczenie ma portfolio i jak powinno wyglądać?

Portfolio to inaczej teczka w, w której zamieszcza się  wszystko to, co świadczy o posiadanych kompetencjach, np. dokumenty (w tym certyfikaty, zaświadczenia, kwalifikacje), próbki pracy, zdjęcia, filmy, prezentacje albo referencje.

Chcesz się wyróżnić spośród innych kandydatów szukających pracy?

Sprawić, aby przyszły pracodawca zwrócił uwagę właśnie na Ciebie!

Stwórz własne portfolio zawodowe!

Portfolio stanowi rodzaj autopromocji, dlatego należy przygotować je we właściwy sposób.

Portfolio może przybierać różne formy:

• klasyczne np. teczka lub segregator
  • cyfrowe np. prezentacja multimedialna, plik pdf, exel.
  • własna strona internetowa lub umieszczenie portfolio na specjalnej platformie
Wybór formy portfolio zależy od twoich preferencji oraz charakteru twojej pracy.

Pamiętaj! Twoje portfolio powinno być:
  • schludne
  • czytelne
  • rzetelne
Więcej informacji na stronie internetowej: www.pociagdokariery.pl

Gmina Wietrzychowice
Wietrzychowice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 3,43% powierzchni powiatu.