Wtorek, 7 grudnia 2021r. | Imieniny: Marcina, Ambrożego, Teodora

BĄDŹ AKTYWNYM LIDEREM- ZAINSPIRUJ SIĘ RAZEM Z OGÓLNOPOLSKIM TYGODNIEM KARIERY

19 października, 2021

Chcesz być dobrym liderem?

Rozwijać swoje umiejętności i predyspozycje?

Wiesz, że nauka przez całe życie jest bardzo ważna i przynosi wymierne korzyści:

• zwiększa twoją pozycję na rynku pracy
  • podnosi jakości twojego życia społecznego
  •  podnosi twoją satysfakcje (poprzez zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności)
  •  daje możliwość zdobywania nowych kwalifikacji
  •  umożliwia zmianę pracy
  •  wspiera aktywność zawodową w każdym wieku

Koniecznie obejrzyj najnowszy odcinek  “Flesha Lidera” i zmotywuj się do działania!

Pamiętaj! Uczyć się możesz przez całe życie!!!

Gmina Wietrzychowice
Wietrzychowice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 3,43% powierzchni powiatu.