Sobota, 30 września 2023r. | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima
Pokaż menu

Ankieta dotycząca zadania pn.: “Dzień Czystego Powietrza i Ekologii w Gminie Wietrzychowice”

11 lipca, 2023

grafika przedstawia na jasnym tle niebieskie obrazki w kształcie chmur. Po środku znajduje się napis: Dzień Czystego Powietrza i Ekologii w Gminie Wietrzychowice, na dole logo: Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, WFOŚiGW oraz herb gminy Wietrzychowice. Poniżej informacja o finansowaniu

W związku z realizacją zadania pn.: „Dzień Czystego Powietrza i Ekologii w Gminie Wietrzychowice” w ramach „Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej” prosimy Mieszkańców o wypełnienie poniższej ankiety badającej wiedze na temat czystego powietrza.

Zadanie finansowane ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Link do ankiety: "Dzień Czystego Powietrza i Ekologii w Gminie Wietrzychowice"

 

Zdjęcia (1)
Gmina Wietrzychowice
Wietrzychowice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 3,43% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).