Czwartek, 23 maja 2024r. | Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina
Pokaż menu

AKTUALNE INFORMACJE DOTYCZĄCE FUNKCJONOWANIA TARGOWISKA

04 maja, 2020


Urząd Gminy w Wietrzychowicach informuje,

że od dnia 4 maja 2020r. Targowisko Gminne w Wietrzychowicach zostaje otwarte dla handlujących.

Prosimy wszystkich użytkowników placu o przestrzeganie aktualnie obowiązujących przepisów sanitarnych w związku z ogłoszoną pandemią.

Handel będzie się odbywał z zachowaniem zwiększonych środków ostrożności. Stoiska będą rozmieszczane w większych odległościach od siebie, a klienci zobowiązani są do zachowania bezpiecznych odstępów. Zarządca targowiska zapewnia handlowcom i kupującym możliwość mycia rąk oraz dostęp do środków dezynfekujących.
Gmina Wietrzychowice
Wietrzychowice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 3,43% powierzchni powiatu.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).